Zagadki w room escepe

Room escape Warszawa to miejsce fascynujące, pełne niespodzianek i dreszczyku emocji. Jest to miejsce wzorowane na popularnych grach internetowych. Zabawa polega na konieczności wydostania się z zamkniętego pomieszczenia, jednak kluczyk znajdziemy dopiero po rozwiązaniu szeregu zagadek. Są one tak pomyślane, by krok po kroku poprowadzić nas do finalnego wyjścia z pokoju, na wszystko mamy 45 minus. Jeśli zechcemy zrezygnować wcześniej oczywiście jest to możliwe, jednak zabawa jest na tyle wciągająca, że nikt nie chce rezygnować przed czasem. Pokój pomieści od 2 do 6 osób. Jednak organizatorzy robią wyjątek w przypadku organizowania wieczorów panieńskich lub imprez firmowych.

Zagadki w room escepe Warszawa są tak przemślane, że wymagają współpracy grupowej, dlatego są idealne na imprezy dla firm. Pozwalają w interesujący sposób spędzić czas, nie nudząc się i współpracując w grupie, z którą, na co dzień rozwiązujemy problemy w miejscu pracy. Room escepe Warszawa są idealne na imprezę integracyjną w firmie i innych grupach, gdyż angażują do wspólnego działania nawet osoby, które jeszcze mało się znają. Nie muszą czuć się niezręcznie, nie widząc, o czym ze sobą rozmawiać, ale mają szansę razem pogłówkować fajnie się przy tym bawić. Room escape Warszawa to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę fakt, że zazwyczaj korzystają z niego kilkuosobowe grupy. Dodatkowo organizatorzy robią promocje, które umożliwiają kupienie biletów w zniżkowych cenach. 

Pokoje, które chcemy odwiedzić możemy wybrać z dostępnych, opisanych na stronie internetowej. Obecnie są dwa pokoju – Dentists room, dostępny od 16 lat i Greys room, dostępny od 18 lat. Pierwszy z pokoi oparty jest na fabule opowiadającej o amerykańskim dentyście, który otworzył swój gabinet w kamienicy na Mokotowie. Młody, przystojny lekarz szybko zdobywa nowe klientki, jednak jedna z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Lekarz zostaje oskarżony, a my musimy pomóc rozwikłać tajemnicę.  Pokój Christiana Greya to pokój tajemnic uwodzicielskich, który może z zainteresowaniem odwiedzić każda płeć. Liczba pokoi zwiększa się systematycznie, a każdy z nich kryje w sobie inną fascynującą zagadkę. Bilet do Room escape Warszawa może być super prezentem dla przyjaciół, znajomych, czy dorosłych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *